Překvapení pro Mika / Suprise for Mike (by Nat)

26. května 2009 v 22:09 | *Eve* |  Fan Actions
Nat plánuje udělat pro Mika velké překvapení! Překvapení je o tom, že se vyrobí video z fotek fanoušků s nějakými nápisy! Chcete se zúčastnit ve videu? Tak pošlete fotku s vašim nápisem! A odkud jste by taky bylo úžasné!! Fotky se posílají od 26.května do 10.června, takže si pospěště!

Jak na to? Opět! Jako u předchozí akce! Ovšem trochu jinak! Vyfoťte se s nějakým nápisem pro Mika. Hlavně aby to bylo tak, že tomu bude Mike rozumět (anglicky, rusky). Napište třeba "I love you, Mike" nebo "Mike, greetingz from Czech" nebo prostě cokoliv vás napadne! A pošlete to mě maximálně do toho 10.června na e-mail : mikemullerczsupport@email.cz takže to budu schopna poslat ještě Nat, aby to zařadila do videa. Jak zmínila i ona, pokud jste jiné národnosti než Česko, tak to napište! Například Slovensko ;-)

---------

Nat is planning to do for Mike big surprise! Surprise is about that she will make a video of photos of fans with some sign! Do you want to be in this video? So send your photo with sign! And where are you from would be amazing!! Photos can be send since 26 May till 10 June, so hurry up!

How to make it? Again! Just like the action before! But only little bit different! Make a photo of yourself with some sign for Mike. But it has to be in language that Mike could understand (english, russian). Write there for example "I love you, Mike" or "Mike, greetingz from *your country*" or whatever will be in your mind! And sent this to me max. till 10 June on e-mail: mikemullerczsupport@email.cz so I will be able to send it Nat in order to give it to the video. How also she said write your country ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 emma emma | 27. května 2009 v 10:52 | Reagovat

je fajn napad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama